Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 246
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 06.04.2016 № 246
м. Слов'янськ

Про розгляд житлових питань 


Розглянувши матеріали громадської комісії з житлових питань від 31.03.2016 протокол № 2, керуючись ст. ст. 32, 34, 36, 39, 43, 45 Житлового Кодексу України, п. п. 4, 13, 15, 20, 39, 44 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р. №470, ст. 35 Цивільного Кодексу України та ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Взяти на квартирний облік для отримання жилої площі з фонду міської ради: 

1.1.Корицьку Олену Анатоліївну на загальну чергу №1060-16, конфіденційна інформація, склад родини 6 осіб (вона, 3 дочки, 2 сина), забезпечення жилою площею нижче за встановлений рівень. 

1.2.Включити Корицьку Олену Анатоліївну до списку осіб, які користуються правом першочергового одержання житла на першочергову чергу №373, як багатодітна родина. 

1.3.Стороженко Анастасію Андріївну на загальну чергу №1061, конфіденційна інформація, склад родини 1 особа (вона), особа, яка проживає у гуртожитку. 

1.4.Саліхова Асхата Асхатовича на загальну чергу №1062, конфіденційна інформація, склад родини 1 особа (він), особа, яка проживає у гуртожитку. 

1.5. Враховуючи, що на даний час на державному рівні відсутній механізм постановки на квартирний облік для отримання житлової площі дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебували на первинному обліку в службах у справах дітей міст та районів області, що на даний час знаходяться на непідконтрольних державі територіях, та які не мають закріпленого житла, рекомендувати Відділу по обліку та розподілу житлової площі Слов'янської міської ради звернутися за роз'ясненнями щодо постановки на квартирний облік та надання житла цієї категорії осіб до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. 

2.Внести зміни в квартирно - облікові справи громадян: 

2.1.Включити Бурю Євгена Володимировича у списки осіб, які користуються правом першочергового одержання житла на першочергову чергу №374, як учасника бойових дій. Склад родини 1 особа (він). 

2.2.Включити Афоніна Євгена Юрійовича у списки осіб, які користуються правом першочергового одержання житла на першочергову чергу №375, як учасника бойових дій. Склад родини 3 особи (він, дружина, дочка). 

3.Надати житлове приміщення: 

3.1.Пивовар Ірині Борисівні, позачергова черга №1 /молодий спеціаліст/- однокімнатну квартиру, конфіденційна інформація, склад родини 1 особа (вона), з зняттям з квартирної черги. 

4. Координацію за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Шаповалова І.В.


Міський голова                                                                                                    В.М. Лях


350Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика