Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 264
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.04.2016 № 264
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Гопка А.М.

До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Гопка Анатолій Миколайович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування (конфіденційна інформація) шляхом прибудови балкону. 

Зазначена квартира належить заявнику на праві приватної власності на підставі договору купівлі-продажу квартири (конфіденційна інформація). 

Наданий робочий проект перепланування квартири (конфіденційна інформація), виконаний ПП «СПЕК-7» та погоджений КП «ЖЕК № 1». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити гр. Гопка Анатолію Миколайовичу перепланування квартири (конфіденційна інформація) шляхом прибудови балкону, відповідно до погодженого робочого проекту.

2. Рекомендувати гр. Гопка Анатолію Миколайовичу після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


388Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика