Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 265/6
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.04.2016 № 265/6
м. Слов’янськ 

Про розгляд звернення
гр. Пономарьової Т.П.,
гр. Пономарьової Г.О. та
гр. Соколової І.О. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулися гр. Пономарьова Тамара Петрівна, гр. Пономарьова Ганна Олександрівна яка, діє в своїх інтересах та в інтересах неповнолітнього Гриньова Іллі Володимировича та Соколова Інна Олександрівна, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітньої Соколової Мілєни Михайлівні, які зареєстровані за адресою: (конфіденційна інформація) з заявою дозволити перепланування квартири (конфіденційна інформація) шляхом перенесення і розбирання перегородок. 

Зазначена квартира належить заявникам на праві приватної власності на підставі свідоцтва про право власності (конфіденційна інформація). 

Наданий робочий проект перепланування квартири (конфіденційна інформація) виконаний ПП «СПЕК-7» та погоджений КП «ЖЕК №6». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради 

В И Р І Ш И В: 

1. Дозволити гр. Пономарьовій Тамарі Петрівні, гр. Пономарьовій Ганні Олександрівні, яка діє в своїх інтересах та в інтересах неповнолітнього Гриньова Іллі Володимировича, гр. Соколовій Інні Олександрівні, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітньої Соколової Мілєни Михайлівні перепланування квартири (конфіденційна інформація)шляхом перенесення і розбирання перегородок, відповідно до погодженого робочого проекту. 

2. Рекомендувати гр. Пономарьовій Тамарі Петрівні, гр. Пономарьовій Ганні Олександрівні, яка діє в своїх інтересах та в інтересах неповнолітнього Гриньова Іллі Володимировича, гр. Соколовій Інні Олександрівні, яка діє в своїх інтересах та в інтересах малолітньої Соколової Мілєни Михайлівні після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                               В.М. Лях


463Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика