Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.04.2016 № 265/7
Оприлюднено 14.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.04.2016 № 265/7
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Зубашової Л.І. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Зубашова Любов Іванівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою дозволити перепланування квартири (конфіденційна інформація) шляхом прибудови балкону. 

Зазначена квартира належить Зубашовій Любові Іванівні та Кметь Костянтину Ярославовичу в рівних долях на праві приватної власності на підставі свідоцтва про право власності на житло (конфіденційна інформація). 

Надано заява гр. Кметь Костянтина Ярославовича, щодо надання згоди на перепланування та робочий проект перепланування квартири (конфіденційна інформація) виконаний ПП «СПЕК-7» та погоджений КП «ЖЕК № 1». 

Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити гр. Зубашовій Любові Іванівні перепланування квартири (конфіденційна інформація) шляхом прибудови балкону, відповідно до погодженого робочого проекту.

2. Рекомендувати гр. Зубашовій Любові Іванівні після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


406Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика