Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 20.04.2016 № 281
Оприлюднено 21.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

Від 20.04.2016 № 281
м. Слов’янськ

Про влаштування на повне державне утримання
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши клопотання служби у справах дітей Слов’янської міської ради щодо влаштування на повне державне утримання до державного закладу (інформація конфіденційна), який має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, в зв’язку з тим, що відомості про батьків дитини, (інформація конфіденційна) та (інформація конфіденційна), внесені в свідоцтво про народження відповідно до ч.2 ст.135 Сімейного кодексу України (витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження відповідно до статей 126, 133, 135 Сімейного кодексу України від 09.04.2016 року №00016530924, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану по м.Слов’янську Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області). Малолітній (інформація конфіденційна) перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, підлягає усиновленню, не має братів чи сестер, не володіє на правах власності рухомим та нерухомим майном. Службою у справах дітей Слов’янської міської ради не виявлені особи, які б бажали усиновити, взяти під опіку, у прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу малолітнього (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 14.04.2016 року, керуючись ст.ст.245, 248 Сімейного кодексу України, ст.ст.5, 24, 25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є: 

1. Влаштувати (інформація конфіденційна), на повне державне утримання до державного закладу. 

2. Клопотати перед службою у справах дітей Донецької обласної державної адміністрації про надання (інформація конфіденційна), путівки до державного закладу. 

3. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова) продовжити роботу щодо влаштування (інформація конфіденційна), до сімейних форм виховання. 

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова). 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. 


Міський голова                                                                                                    В. М. Лях


450Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика