Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 20.04.2016 № 285
Оприлюднено 21.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.04.2016 № 285
м. Слов’янськ

Про дозвіл укладання договорів
дарування та купівлі-продажу 


Розглянувши заяви та надані документи гр. (інформація конфіденційна), гр. (інформація конфіденційна), гр. (інформація конфіденційна) та гр. (інформація конфіденційна) про дозвіл продати квартиру (інформація конфіденційна)в місті Слов'янську Донецької області, по 1/8 частці якої належать малолітнім дітям: (інформація конфіденційна), (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), в зв’язку з тим, що на ім'я малолітніх дітей: (інформація конфіденційна), (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), дарується 4/9 часток квартири (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області, в рівних частках, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 14.04.2016 року, керуючись ст. 177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) прийняти в дар на ім’я малолітніх дітей: (інформація конфіденційна), (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), дарується 4/9 часток квартири (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області, в рівних частках, укласти та підписати договори дарування. 

2. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) продати 3/8 частки квартири (інформація конфіденційна) в місті Слов'янську Донецької області, по 1/8 частці якої належать малолітнім дітям: (інформація конфіденційна), (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), укласти та підписати договори купівлі-продажу. 

3. Дозволити гр. (інформація конфіденційна), гр. (інформація конфіденційна) та гр. (інформація конфіденційна) продати квартиру (інформація конфіденційна) в місті Слов'янську Донецької області, укласти та підписати договори купівлі-продажу. 


Міській голова                                                                                                    В.М. Лях


361Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика