Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 20.04.2016 № 286
Оприлюднено 21.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 20.04.2016 № 286
м. Слов’янськ

Про дозвіл відмовитися від переважного права
купівлі частки у праві спільної часткової власності 


Розглянувши заяви та надані документи гр. (інформація конфіденційна), неповнолітньою (інформація конфіденційна) та гр. (інформація конфіденційна), який діє в інтересах (інформація конфіденційна) на підставі довіреності від 31.07.2014 року, посвідченої Панченком А.В., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстровано у реєстрі за №2268, про надання дозволу неповнолітній (інформація конфіденційна), відмовитися від переважного права купівлі частки у праві спільної часткової власності, в зв’язку з тим, що неповнолітня (інформація конфіденційна), є власником 12/25 часток житлового будинку (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області. (інформація конфіденційна) є власником 13/25 часток житлового будинку (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області і має наміри продати свою частку у спільній частковій власності, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 14.04.2016 року, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.362 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити неповнолітній (інформація конфіденційна), відмовитися від переважного права купівлі 13/25 часток житлового будинку (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області у праві спільної часткової власності. 

2. Дозволити (інформація конфіденційна) надати дозвіл неповнолітній (інформація конфіденційна), відмовитися від переважного права купівлі 13/25 часток житлового будинку (інформація конфіденційна) в місті Слов’янську Донецької області у праві спільної часткової власності. 


Міський голова                                                                                              В.М. Лях


393Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика