Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 20.04.2016 № 304/2
Оприлюднено 27.04.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 20.04.2016 № 304/2
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Лисенка І.А. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернувся гр. Лисенко Іван Анатолійович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація) з заявою дозволити перепланування двокімнатної квартири (конфіденційна інформація) у трикімнатну шляхом перенесення перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів.
Зазначена квартира належить заявнику на праві приватної власності на підставі договору дарування квартири (конфіденційна інформація).
Наданий робочий проект перепланування двокімнатної квартири (конфіденційна інформація) виконаний ПП «СПЕК - 7» та погоджений КП «ЖЕК № 6».
Керуючись Правилами утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затвердженими наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за №927/11207, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити гр. Лисенку Івану Анатолійовичу перепланування двокімнатної квартири (конфіденційна інформація) у м. Слов’янську у трикімнатну шляхом перенесення перегородок, перенесення і влаштування дверних прорізів, відповідно до погодженого проекту.

2. Рекомендувати гр. Лисенку Івану Анатолійовичу після виконання перепланування квартири внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та правовстановлюючі документи в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


518Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика