Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.06.2016 № 407
Оприлюднено 21.06.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

Від 15.06.2016 № 407
м. Слов’янськ

Про дозвіл укладання 
договору міни 


Розглянувши заяви та надані документи гр. (інформація конфіденційна) про дозвіл обміняти квартиру номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, ¼ частка якої та право користування належить (інформація конфіденційна), також право користування квартирою належить (інформація конфіденційна) на земельну ділянку під номером (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області та будинок номер (інформація конфіденційна) в м.Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, з оформленням на ім’я неповнолітнього (інформація конфіденційна), 1/3 частки земельної ділянки під номером (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області та 1/3 частки будинку номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, не порушуючи право на проживання неповнолітнього та малолітньої (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 26.05.2016 року, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити неповнолітньому (інформація конфіденційна), укласти та підписати договір міни ¼ частки квартири номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, на 1/3 частку (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області та 1/3 частку будинку номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, з оформленням на його ім’я. 

2. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) надати дозвіл неповнолітньому (інформація конфіденційна) укласти та підписати договір міни ¼ частки квартири номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, на 1/3 частку земельної ділянки під номером (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області та 1/3 частку будинку номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, з оформленням на його ім’я. 

3. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) укласти та підписати договір міни квартири номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області на земельну ділянку під номером (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області та будинок номер (інформація конфіденційна) в місті Миколаївка міста Слов’янська Донецької області, не порушуючи право на проживання неповнолітнього та малолітньої (інформація конфіденційна). 


Міський голова                                                                                                      В.М. Лях


477Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика