Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.08.2016 № 527
Оприлюднено 10.08.2016

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.08.2016 № 527
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Алексєєвої О.А. та гр. Зубарєвої Н.В. 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулися гр. Алексєєва Олена Анатоліївна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація) та гр. Зубарєва Наталія Володимирівна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація) з заявою про переведення квартири (конфіденційна інформація) із житлового фонду у нежитловий для подальшої реконструкції даного приміщення під магазин непродовольчих товарів з улаштуванням окремого входу.
Зазначена квартира належить заявникам на праві спільної часткової власності згідно договору купівлі-продажу квартири від 12.06.2012, посвідченого Паращук О.А., приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області, зареєстрованого в реєстрі за № 264.
Представлений технічний висновок за результатами обстеження технічного стану будівельних конструкцій квартири (конфіденційна інформація), складений ПП «СПЕК - 7» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Дзядік О.Я. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №001574, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією Мінрегіону України 22.02.2013).
Керуючись Порядком переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на території Слов’янської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 10.07.2012 № 12-XXVIII-6, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Перевести квартиру (конфіденційна інформація) із житлового фонду у нежитловий для подальшої реконструкції даного приміщення під магазин непродовольчих товарів з улаштуванням окремого входу.

2. Зобов’язати гр. Алексєєву Олену Анатоліївну та гр. Зубарєву Наталію Володимирівну реконструкцію приміщення здійснювати в установленому законодавством порядку. 


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


473Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика