Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 127
Оприлюднено 15.03.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 15.02.2017 № 127
м.Слов’янськ
 
Про затвердження Методики оцінювання
рівня організації роботи із зверненнями громадян
у відділах та управліннях міської ради,
комунальних підприємствах та підприємствах,
які надають житлово-комунальні послуги
населенню /нова редакція/ 


З метою удосконалення здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень щодо забезпечення вимог законодавства з розгляду звернень громадян та здійснення контролю за станом цієї роботи, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 №630 (зі змінами), та керуючись законами України «Про звернення громадян», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», рішенням міської ради від 14.09.2016 №22-XV-7 “Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2016 №15-XII-7 “Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності працівників апарату міської ради та її виконавчих органів у новій редакції”(зі змінами)виконком Слов'янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Методику оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян у відділах та управліннях міської ради, комунальних підприємствах та підприємствах, які надають житлово-комунальні послуги населенню / додається /. 

2. Методику оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян застосовувати при проведенні Сектором по роботі зі зверненнями громадян Слов'янської міської ради при проведенні перевірок дотримання законодавства у роботі із зверненнями громадян. 

3. Пункти 1,2,3 рішення виконкому Слов'янської міської ради від 18.05.2016 №351 “Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян у відділах та управліннях міської ради, комунальних підприємствах та підприємствах, які надають житлово-комунальні послуги населенню /нова редакція/ вважати такими, що втратили чинність. 

3. Контроль за виконанням зазначеного рішення покласти на керуючого справами виконкому О.А.Огаркову. 


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


332Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика