Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 15.02.2017 № 132/2
Оприлюднено 15.03.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.02. 2017 №132/2
м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами 


У виконком Слов’янської міської ради звернулася фізична особа-підприємець Ткаченко Вікторія Леонідівна, ідентифікаційний номер фізичної особи (конфіденційна інформація), витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (конфіденційна інформація), місце проживання: (конфіденційна інформація), з проханням дозволити розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Свободи та вул. Торгова (біля кінотеатру «Сапфір») строком на п’ять років. 

Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Дозволити розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Свободи та вул. Торгова (біля кінотеатру «Сапфір») фізичній особі-підприємцю Ткаченко Вікторії Леонідівні, строком до 17.07.2017, в зв’язку з реконструкцією об’єктів благоустрою (відновлення зеленої зони біля кінотеатру «Сапфір»). 

2. Зобов’язати фізичну особу-підприємця Ткаченко Вікторію Леонідівну: 
2.1. Укласти договір на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 
2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламного щита впродовж дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: перехрестя вул. Свободи та вул. Торгова (біля кінотеатру «Сапфір»). 
2.3. Демонтувати зовнішню рекламу за адресою: перехрестя вул. Свободи та вул. Торгова (біля кінотеатру «Сапфір»), протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволу. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламного щита покласти на управління архітектури та містобудування (Пахомов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність. 


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


311Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика