Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.05.2017 № 326
Оприлюднено 10.05.2017

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 03.05.2017 № 326
м. Слов'янськ

Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету Слов'янської
міської ради від 09.02.2017 № 80
“ Про затвердження Орієнтовного плану
проведення виконавчим комітетом
Слов'янської міської ради консультацій
з громадськістю на 2017 рік”


Враховуючи лист Управління соціального захисту населення Слов'янської міської ради від 20.04.2017 № 07-11/1330, Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою підготовки проектів рішень на розгляд міської ради, керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Внести зміни до Орієнтовного плану проведення виконавчим комітетом Слов'янської міської ради консультацій з громадськістю на 2017 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 09.02.2017 № 80 “Про затвердження Орієнтовного плану проведення виконавчим комітетом Слов'янської міської ради консультацій з громадськістю на 2017 рік” (далі - Орієнтовний план), виклавши його у новій редакції (додається). 

2. Керівникам управлінь, відділів Слов'янської міської ради: 

2.1. Забезпечити виконання заходів, передбачених Орієнтовним планом; 

2.2. У разі потреби надавати до відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Орієнтовного плану. 

3. Відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради (Кравченко) забезпечити оприлюднення Орієнтовного плану зі змінами на офіційному веб-сайті Слов'янської міської ради у триденний строк після прийняття даного рішення та своєчасне (у разі потреби) узагальнення пропозицій управлінь та відділів щодо внесення змін до Орієнтовного плану. 

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради, контроль - на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                                   В.М.Лях


298Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика