Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.07.2017 № 471
Оприлюднено 10.07.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 06.07.2017 №471
м.Слов’янськ

Про призначення (інформація конфіденційна)
опікуном над майном
(інформація конфіденційна)


Розглянувши заяву та надані документи гр. (інформація конфіденційна) про призначення її опікуном над цілою часткою будинку підопічного, (інформація конфіденційна), встановлено наступне. Неповнолітній (інформація конфіденційна), має статус дитини-сироти, перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, має у власності цілу частку будинку, що знаходиться за адресою: (інформація конфіденційна) (свідоцтво про право на спадщину за законом від 29.03.2017 року, спадкова справа №362/2014, зареєстровано в реєстрі за №1-186, посвідчено державним нотаріусом Першої Слов’янської державної нотаріальної контори Донецької області Причепа В.Р.). 

Виходячи з інтересів дитини, з метою збереження належного їй майна, відповідно до статей 69, 72 Цивільного кодексу України, п.п.57, 58 «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.08.2008 року №866, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Призначити (інформація конфіденційна) опікуном над цілою часткою будинку за адресою: (інформація конфіденційна), яка належить на праві власності неповнолітньому (інформація конфіденційна). 

2. Зобов’язати (інформація конфіденційна): 

2.1. Управляти майном дитини в її інтересах; 

2.2. Щорічно до 05 липня подавати до служби у справах дітей звіт про виконання своїх обов’язків, як опікуна над майном дитини. 

3. Координацію роботи щодо виконання данного рішення покласти на службу у справах дітей Слов'янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях


274Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика