Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 19.07.2017 № 516/2
Оприлюднено 01.08.2017

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 19.07.2017 №516/2
м.Слов’янськ

Про влаштування до дитячого будинку сімейного типу
(інформація конфіденційна) на виховання
та спільне проживання дитини
(інформація конфіденційна) 


Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про влаштування до дитячого будинку сімейного типу на виховання та спільне проживання дитини, (інформація конфіденційна). 

Встановлено, що (інформація конфіденційна), має всі правові підстави для передачі його на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу. 

(інформація конфіденційна), перебуває в Краматорському дошкільному дитячому будинку №3 «Гайок» Донецької обласної ради, має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, мати дитини, Т(інформація конфіденційна), померла (актовий запис від 12.10.2016 року №844, виданий Дружківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області 27.10.2016 року), батько дитини, (інформація конфіденційна), засуджений вироком Слов’янського міськрайонного суду від 07.11.2016 року за ч.3 ст.186 ККУ (справа №243/2663/16– к, №1-кп/243/324/2016), усиновленню не підлягає, у зв’язку з відсутністю правових підстав, нерухомим майном на правах власності не володіє. 

Мати-вихователька (інформація конфіденційна) має позитивний досвід виховання дітей-вихованців впродовж чотирьох років та має досвід виховання підопічної дитини та рідних дітей, мешкає у власному будинку з усіма зручностями за адресою: (інформація конфіденційна), матеріально забезпечена, до кримінальної відповідальності не притягувалася, засудженою не значиться, у розшуку не перебуває, стан її здоров’я відповідає вимогам, які пред’являються до батьків-вихователів. 

Враховуючи рекомендації Донецького обласного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах дітей міської ради про наявність умов для поповнення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), та враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 12.07.2017 року, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, керуючись ст.ст.256-5, 256-6, 256-7, 256-8 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ: 

1. Передати з 21.07.2017 року на виховання та спільне проживання в дитячий будинок сімейного типу (інформація конфіденційна) дитину: (інформація конфіденційна). 

2. Покласти на матір-виховательку персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток дитини, створення належних умов для розвитку її природних здібностей, виховання, навчання,підготовку дитини до самостійного життя та праці. 

3. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова): 

3.1 Підготувати договір про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу на виховання та спільне проживання. 

3.2 Надати матері-виховательці документи на дитину. Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, виховання дитини-вихованця в дитячому будинку сімейного типу. 

3.3 По досягненню (інформація конфіденційна), 16 – річного віку, клопотати перед відділом з обліку та розподілу житлової площі Слов’янської міської ради щодо постановки дитини на квартирний облік, згідно чинного законодавства. 

3.4 Готувати щорічно до 21 липня звіт про стан утримання та розвитку дитини в дитячому будинку сімейного типу. 

4. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова): 

4.1 Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника. Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу, соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу. 

4.2 Забезпечити здійснення соціального супроводу дитячого будинку сімейного типу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціювання дитячого будинку сімейного типу.
4.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 21 липня звіт про виконання плану соціального супроводу дітей та дитячого будинку сімейного типу. 

5. Управлінню соціального захисту населення (Альохіна): 

5.1 Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей і грошового забезпечення матері–виховательці у межах видатків, передбачених у державному бюджеті. 

5.2 Здійснювати виплати на дитину та грошове забезпечення матері– виховательці щомісяця до 20 числа. 

6. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 

6.1 Закріпити за дитиною-вихованцем дільничного сімейного лікаря. 

6.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання дитини у дитячому будинку сімейного типу. 

6.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дитиною та проходження ним двічі на рік медичного огляду. 

6.4 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здоров’я дитини в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 21 липня звіт про стан здоров’я дитини, дотримання рекомендацій лікаря. 

7. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 

7.1 Забезпечити право на здобуття освіти дитиною - вихованцем, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання. 

7.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу. 

7.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дитини в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 19 липня звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в дитячому будинку сімейного типу необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь матері-виховательки у вихованні дитини. 

8. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення дитини на пільгових умовах. 

9. Начальнику фінансового управління Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування дитячого будинку сімейного типу. 

10. Рекомендувати Слов’янському відділу поліції Головного Управління Національної поліції України у Донецькій області (Альошин): 

10.1 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дитини у дитячому будинку сімейного типу. 

10.2 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан захисту прав та законних інтересів дитини в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 19 липня звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дитини-вихованця та батьків-вихователів. 

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль - на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                      В.М. Лях


321Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика