Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 21.02.2018 № 103
Оприлюднено 28.02.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 21.02.2018 №103
м.Слов’янськ

Про створення на базі прийомної сім’ї
(інформація конфіденційна)
дитячого будинку сімейного типу
та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей:
(інформація конфіденційна) 


Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву та надані документи громадянкою України (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна), яка зареєстрована та мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), про створення на базі прийомної сім’ї (інформація конфіденційна) дитячого будинку сімейного типу та влаштування на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна), та встановлено, що вищезазначені діти мають всі правові підстави для влаштування їх на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна). 

Малолітній (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна), відповідно до правових документів має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, мати дитини, (інформація конфіденційна), не виконує свої обов’язки з виховання та утримання дитини з причин, які неможливо з’ясувати, у зв’язку із перебуванням матері на тимчасово окупованій території або в районі проведення антитерористичної операції, про що складено акт про виявлення дитини, переміщеної із тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, яка залишилась без батьківського піклування від 01.11.2017 року, складений (інформація конфіденційна), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна) внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна). Малолітній (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Слов’янської міської ради, має брата (інформація конфіденційна). 

Малолітній (інформація конфіденційна), відповідно до правових документів має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, мати дитини, (інформація конфіденційна), не виконує свої обов’язки з виховання та утримання дитини з причин, які неможливо з’ясувати, у зв’язку із перебуванням матері на тимчасово окупованій території або в районі проведення антитерористичної операції, про що складено акт про виявлення дитини, переміщеної із тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції, яка залишилась без батьківського піклування від 01.11.2017 року, складений (інформація конфіденційна), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна) внесені відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (інформація конфіденційна). Малолітній (інформація конфіденційна) року народження перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Слов’янської міської ради, має брата (інформація конфіденційна) року народження. 

Малолітня (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна), відповідно до правових документів має статус дитини – сироти, мати дитини, (інформація конфіденційна) померла 19.02.2014 року, відомості про батька (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного Кодексу України (інформація конфіденційна). 

Малолітня (інформація конфіденційна), відповідно до правових документів має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, мати дитини, (інформація конфіденційна) визнана безвісно відсутньою (рішення Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 19.02.2015 року, справа №243/477/15-ц, №2-0/243/38/2015), відомості про батька, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини 1 статті 135 Сімейного Кодексу України (інформація конфіденційна). 

Неповнолітня (інформація конфіденційна) року народження (інформація конфіденційна), відповідно до правових документів належить до числа осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Мати дитини, (інформація конфіденційна), визнана безвісно відсутньою (рішення Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 27.03.2007 року, справа №2-0-85-2007), відомості про батька, (інформація конфіденційна), внесені відповідно до частини 2 статті 135 Сімейного Кодексу України (інформація конфіденційна) (довідка відділу РАЦС по м.Слов’янську Слов’янського міськрайонного управління юстиції від 18.05.2007 року №1865/06-114). 

Прийомна сім’я (інформація конфіденційна) створена рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 18.07.2007 року №385 “Про створення прийомної сім’ї на базі родини (інформація конфіденційна) та влаштування в сім’ю (інформація конфіденційна)». Рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 18.03.2015 року №143/2 “Про влаштування до прийомної сім’ї (інформація конфіденційна) на виховання та спільне проживання дитини (інформація конфіденційна)», до прийомної сім’ї (інформація конфіденційна) на виховання та спільне проживання влаштована малолітня (інформація конфіденційна) року народження. Рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 18.03.2015 року №143/1 “Про влаштування до прийомної сім’ї (інформація конфіденційна) на виховання та спільне проживання дитини (інформація конфіденційна)», до прийомної сім’ї (інформація конфіденційна) на виховання та спільне проживання влаштована малолітня (інформація конфіденційна). 

(Інформація конфіденційна) має досвід виховання прийомних дітей впродовж десяти років, виявила бажання створити на базі своєї родини дитячий будинок сімейного типу та взяти на виховання та спільне проживання двох хлопчиків родинної групи, які мають статус дитини – сироти, чи дитини, позбавленої батьківського піклування, створила належні умови для виховання та утримання дітей-вихованців, враховуючи: рекомендації Слов’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах дітей Слов’янської міської ради про можливість створення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна), рішення комісії з питань захисту прав дитини від 31.01.2018 року, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, керуючись ст.ст.256-5, 256-6, 256-7, 256-8 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно–правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Створити на території Слов’янської міської ради на базі прийомної сім’ї (інформація конфіденційна) дитячий будинок сімейного типу (інформація конфіденційна) у власному житловому приміщенні за адресою: (інформація конфіденційна). 

2. Передати з 22.02.2018 року на виховання та спільне проживання в дитячий будинок сімейного типу дітей: (інформація конфіденційна). 

3. Покласти на матір – виховательку (інформація конфіденційна) персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток дітей, навчання, створення належних умов для розвитку їх природних здібностей, підготовку дітей до самостійного життя та праці. 

4. Службі у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова):
4.1 Підготувати договір про влаштування дітей до дитячого будинку сімейного типу на виховання та спільне проживання.
4.2 Надати матері - виховательці документи на дітей. Здійснювати контроль за виконанням умов договору, умовами проживання, вихованням дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу.
4.3 Готувати щорічно до 22 лютого звіт про стан утримання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу. 

5. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова):
5.1 Закріпити за дитячим будинком сімейного типу соціального працівника. Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу, соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу.
5.2 Забезпечити здійснення соціального супроводу дитячого будинку сімейного типу, надання комплексу послуг, спрямованих на створення належних умов функціювання дитячого будинку сімейного типу.
5.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 21 лютого звіт про виконання плану соціального супроводу дітей та дитячого будинку сімейного типу. 

6. Управлінню соціального захисту населення (Альохіна):
6.1 Здійснювати призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей і грошового забезпечення матері–виховательці у межах видатків, передбачених у державному бюджеті.
6.2 Здійснювати виплати на дітей та грошове забезпечення матері–виховательці щомісяця до 20 числа. 

7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим):
7.1 Закріпити за дітьми-вихованцями дільничного сімейного лікаря.
7.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання дітей у дитячому будинку сімейного типу.
7.3 Забезпечити здійснення диспансерного нагляду за дітьми та проходження ними двічі на рік медичного огляду.
7.4 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан здоров’я дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 22 лютого звіт про стан здоров’я дітей, дотримання матір’ю–вихователькою рекомендацій лікаря. 

8. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський):
8.1 Забезпечити право на здобуття освіти дітьми-вихованцями, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання.
8.2 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу.
8.3 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан навчання та розвитку дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно до 22 лютого звіт про рівень розвитку та знань дітей, наявність в дитячому будинку сімейного типу необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь матері–виховательки у вихованні дітей. 

9. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити щорічне оздоровлення дітей на пільгових умовах. 

10. Начальнику фінансового управління Слов’янської міської ради (Ковальов) опрацювати пропозиції по джерелам фінансування дитячого будинку сімейного типу. 

11. Рекомендувати Слов’янському відділу Головного управління Національної поліції України у Донецькій області (Альошин):
11.1 Видати наказ про визначення відповідальної особи та конкретних заходів щодо здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у дитячому будинку сімейного типу.
11.2 Забезпечити обмін щоквартально інформацією про стан захисту прав та законних інтересів дітей в дитячому будинку сімейного типу та надавати службі у справах дітей міської ради щорічно до 22 лютого звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку дітей - вихованців та матері - виховательки. 

12. Рішення виконкому Слов’янської міської ради від 19.12.2017 №807/2 «Про влаштування на повне державне утримання (інформація конфіденційна)», від 19.12.2017 №807/1 «Про влаштування на повне державне утримання (інформація конфіденційна)» визнати такими, що втратили чинність. 

13. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль - на заступника міського голови Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                                  В.М.Лях


239Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика