Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 04.04.2018 № 237/7
Оприлюднено 11.04.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 04.04.2018 №237/7
м. Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Чернова С.В.
та гр. Вінника В.В. (що діє в інтересах гр. Жукової І.К.) 


До виконкому Слов’янської міської ради звернулися гр. Чернов Сергій Васильович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація), та гр. Вінник Володимир Васильович, який зареєстрований за адресою: (конфіденційна інформація) та діє на підставі довіреності від (конфіденційна інформація), в інтересах гр. Жукової Ірини Кузьмівни, зареєстрованої за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про надання окремих поштових адрес часткам житлових будинків з відповідними господарськими та побутовими будовами та спорудами за адресою: пров. Батайський, 21, м. Слов’янськ, у зв’язку з поділом. 

2/5 частки житлових будинків, господарських та побутових будівель та споруд належать гр. Чернову Сергію Васильовичу на підставі (конфіденційна інформація). 

3/5 частки житлового будинку із відповідною часткою господарських та побутових будівель та споруд належать гр. Жуковій Ірині Кузьмівні на підставі (конфіденційна інформація). 

Надані висновки щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна від 26.01.2018 № 4та №5, складені ФОП Нестеровою Л.І. 

З метою упорядкування поштових адрес об’єктів нерухомого майна, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Надати 2/5 часткам житлових будинків, господарських та побутових будівель та споруд, які складаються з: житлового будинку «Б-1» загальною площею 33,8м2; літньої кухні-сараю «В», гаражу «Д», частки огорожі №1-6, по пров. Батайський, 21 у м. Слов’янську, наступну поштову адресу:

пров. Карбишева, 22, м. Слов’янськ.

2. Надати 3/5 часткам житлового будинку, господарських та побутових будівель та споруд, які складаються з: житлового будинку «А-1» загальною площею 77,9м2; літньої кухні-сараю «Г», гаражу «Ж», сараю «Е», сараю «З», убиральні «І», частки огорожі №1-6 по пров. Батайський, 21 у м. Слов’янську, наступну поштову адресу:

пров. Батайський, 21, м. Слов’янськ.

3. Рекомендувати гр. Чернову Сергію Васильовичу та гр. Жуковій Ірині Кузьмівніі: 

3.1 Внести зміни в матеріали технічної інвентаризації та здійснити поділ об’єкту нерухомого майна з урахуванням наданих поштових адрес.
3.2 Питання поділу земельної ділянки вирішити відповідно до вимог земельного законодавства України.


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


171Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика