Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 04.04.2018 № 235
Оприлюднено 11.04.2018

СЛОВ'ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 04.04.2018 № 235
м. Слов'янськ

Про затвердження Заходів з реалізації 
Стратегії подолання бідності на території 
Слов’янської міської ради на 2018 рік
 


З метою стабілізації рівня життя, розширення доступу до продуктивної зайнятості, сприяння зростанню доходів населення від зайнятості та виплат у системі державного соціального страхування для забезпечення умов гідної праці, на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 14.02.2018 року №99-р «Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії подолання бідності», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити Заходи з реалізації Стратегії подолання бідності на території Слов’янської міської ради на 2018 рік (додаються). 

2. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна), відділу культури Слов’янської міської ради (Олійник), відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський), відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко), відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим), управлінню містобудування та архітектури Слов’янської міської ради (Пахомов), управлінню інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської ради (Рубан), Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова), відділу транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради ( Макієнко), службі у справах дітей (Соколова), Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Секлецов), КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Слов’янської міської ради» (Дорофєєва), КУ «Центр обліку бездомних громадян з будинком нічного перебування Слов’янської міської ради» (Жукова), КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Слов’янську Донецької області» (Профатило), рекомендувати Слов’янському психоневрологічному інтернату (Воропаєва), відділу раціонального використання земельних ресурсів Слов’янської міської ради (Литвинова), відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради(Соловей), Центру надання адміністративних послуг м. Слов’янськ (Головаченко):
2.1.Забезпечити виконання Заходів з реалізації Стратегії подолання бідності на території Слов’янської міської ради на 2018 рік.
2.2. Надавати інформацію про виконання Заходів з реалізації Стратегії подолання бідності на території Слов’янської міської ради на 2018 рік з урахуванням визначених індикаторів виконання Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради щоквартально до 10 числа місяця, що настає за звітним, для інформування Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації. 

3. Координацію роботи покласти на Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна). 

4. Контроль покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                                В.М.Лях


188Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика