Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 18.04.2018 № 240
Оприлюднено 15.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

від 18.04.2018 № 240
м. Слов’янськ

Звіт «Про стан виконання Закону України
«Про соціальні послуги» 


Заслухавши звіт директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» Степанової Т.Г. «Про стан виконання Закону України «Про соціальні послуги», виконком міської ради відзначає значний обсяг роботи по забезпеченню прав в отриманні соціальних послуг громадян, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. 

В минулому році, згідно особистих заяв пенсіонерів та медичних висновків, комунальною установою надано соціальні послуги 1680 непрацездатним громадянам, які мешкають в м. Слов’янську та в м. Святогірську. 

У двох відділеннях соціальної допомоги вдома отримували соціальну допомогу 478 осіб, з яких лише 65 - за плату. Підопічні цих відділень згідно карт визначення індивідуальних потреб отримують за допомогою соціальних робітників необхідний для життя комплекс соціально - побутових послуг. Продовжується робота по задоволенню потреб осіб з інвалідністю І групи з п’ятиразовим відвідуванням їх соціальними робітниками на тиждень. 

З метою поліпшення психоемоційного здоров’я для 636 підопічних, які спроможні самостійно пересуватись, комунальною установою надаються послуги соціальної адаптації у відділенні денного перебування. Для них створено і функціонує «Університет третього віку» з трьома факультетами: «Світ пізнання», «Основи комп’ютерної грамотності», «Здоровий спосіб життя», де навчаються 97 слухачів. 

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги обслуговано 566 громадян. При відділенні продовжує функціонувати пункт видачі одягу бувшого у вжитку, 156 людей отримали такого одягу на суму 29220 грн. Пунктом прокату технічних засобів реабілітації безкоштовно надано 46 громадянам на прокат засоби до моменту встановлення їм групи інвалідності або одужання. Харчові набори отримали 342 особи на суму 10602 грн. за рахунок благодійників. Перукарем надано послуги 1452 непрацездатним особам як в приміщенні комунальної установи, так і за місцем проживання. 

Комунальною установою запроваджуються в роботі державні стандарти соціальної послуги догляду вдома, соціальної адаптації, представництва інтересів та консультування, затверджених наказами Міністерства соціальної політики України на виконання Закону України «Про соціальні послуги». 

Матеріальна база комунальної установи та її чотирьох відділень в цілому відповідають вимогам з організації соціального обслуговування непрацездатних громадян на території Слов’янської міської ради. 

З метою реалізації Закону України «Про соціальні послуги» та підтримки з боку органів місцевого самоврядування, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.Звіт директора комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» Степанової Т.Г. «Про стан виконання Закону України «Про соціальні послуги» взяти до відома. 

2.Директору комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» Степановій Т.Г. забезпечити виконання Закону України «Про соціальні послуги» в межах своїх повноважень в повному обсязі.


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


137Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика