Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 02.05.2018 № 293
Оприлюднено 16.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

від 02.05.2018 № 293
м. Слов’янськ

Про передачу майна комунальної 
власності територіальної громади 
м.Слов’янська в тимчасове безоплатне 
користування (позичку) громадській 
організації «Платформа ініціатив теплиця» 


Розглянувши звернення громадської організації «платформа ініціатив теплиця» від 26.01.2018 №4 та від 12.03.2018 №4 про передачу майна комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська в тимчасове безоплатне користування, враховуючи лист комунального закладу «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» щодо надання згоди на таку передачу, керуючись рішенням Слов’янської міської ради від 30.09.2004 №25-XIX-24 «О полномочиях по управлению имуществом относящимся к коммунальной собственности территориальной громады города Славянска», гл. 60 Цивільного Кодексу України, п.5 ст.60, п.1 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Передати майно комунальної власності територіальної громади м.Слов’янська - частину нежитлового вбудованого приміщення, загальною площею 214,5 кв.м., що знаходиться в житловому будинку, який розташований за адресою: 84100, Донецька обл., м.Слов’янськ, вул.Торська, буд.4, балансоутримувачем якого є комунальний заклад «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», в тимчасове безоплатне користування (позичку) строком на 2 роки 11 місяців громадській організації «платформа ініціатив теплиця» на умовах договору позички для здійснення діяльності, спрямованої на надання освітньо-культурних, соціальних, виховних заходів для членів організації та населення, підтримки та розвитку інноваційних ідей громадян, активізації громадської думки та волонтерського руху. 

2. Доручити директору комунального закладу «Слов’янський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Живолуп С.М. укласти договір позички на майно, яке вказане в пункті 1 даного рішення, та надати до виконкому Слов’янської міської ради (управління комунальної власності) копію договору позички та акту приймання-передачі вищезазначеного майна. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. 


Міський голова                                                                                                  В.М.Лях


105Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика