Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 16.05.2018 № 308
Оприлюднено 22.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 16.05.2018 №308
м.Слов’янськ

Про вибуття (інформація конфіденційна)
з дитячого будинку сімейного типу
(інформація конфіденційна) 


Виконкомом Слов’янської міської ради розглянуто заяву громадян України (інформація конфіденційна), які зареєстровані та фактично мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), про вибуття з дитячого будинку сімейного типу особи з числа дітей– сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, (інформація конфіденційна), в зв’язку з досягненням 18 - річного віку. Встановлено, що (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Гірницької районної адміністрації (довідка служби у справах неповнолітніх Гірницької районної адміністрації), житла та майна на правах власності не має, має братів – (інформація конфіденційна), та неповнолітнього (інформація конфіденційна), який виховується в дитячому будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) та мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 11.04.2018 року, керуючись ст.256-3 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України “Про охорону дитинства”, ст.ст.3, 6 Закону України “Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 року №564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Вивести (інформація конфіденційна), зі складу дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна), у зв’язку з досягненням 18 - річного віку.

2. Припинити дію Угоди від 21.12.2009 року №4 «Про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу від 27.02.2009 з доповненнями» з 21.05.2018 року, в частині влаштування до ДБСТ (інформація конфіденційна).

3. Рішення виконкому від 18.02.2009 року №64 «Про створення дитячого будинку сімейного типу (інформація конфіденційна) та влаштування до нього на виховання та спільне проживання дітей: (інформація конфіденційна)» визнати таким, що втратило чинність в частині влаштування на виховання та спільне проживання (інформація конфіденційна).

4. Службі у справах дітей (Соколова) направити дане рішення до всіх зацікавлених служб.

5. Передати особу з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (інформація конфіденційна), під соціальний супровід Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Воропаєва В. М.


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


152Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика