Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 16.05.2018 № 314
Оприлюднено 22.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

Від 16.05.2018 №314
м.Слов’янськ

Про дозвіл укладання
договорів купівлі-продажу 


Розглянувши заяви та надані документи гр. (інформація конфіденційна), яка згідно довіреності від 18.10.2017 року, посвідченої приватним нотаріусом Слов’янського міського нотаріального округу Донецької області (інформація конфіденційна), зареєстрованої в реєстрі за №-1702, уповноважена представляти інтереси (інформація конфіденційна), неповнолітньою (інформація конфіденційна) про дозвіл укласти договори купівлі-продажу ½ частки будинку (інформація конфіденційна), яка належить неповнолітній (інформація конфіденційна), в зв’язку з тим, що на ім’я неповнолітньої (інформація конфіденційна), буде придбано ¼ частка земельної ділянки розташованої по вулиці (інформація конфіденційна), та ¼ частка будинку (інформація конфіденційна), право користування яким вона має, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 25.04.2018 року, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) надати дозвіл неповнолітній (інформація конфіденційна), на укладання та підписання договорів купівлі-продажу ¼ частки земельної ділянки, розташованої (інформація конфіденційна), та ¼ частки будинку (інформація конфіденційна). 

2. Дозволити неповнолітній (інформація конфіденційна), купити ¼ частку земельної ділянки, (інформація конфіденційна), та ¼ частку будинку (інформація конфіденційна), укласти та підписати договори купівлі-продажу. 

3. Дозволити неповнолітній (інформація конфіденційна), продати ½ частку будинку (інформація конфіденційна), укласти та підписати договір купівлі-продажу. 

4. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) надати дозвіл неповнолітній (інформація конфіденційна), на укладання та підписання договору купівлі-продажу ½ частки будинку (інформація конфіденційна). 


Міській голова                                                                                                 В.М.Лях


153Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика