Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету  від 16.05.2018 № 317
Оприлюднено 22.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 


від 16.05.2018 № 317
м. Слов’янськ


«Про клопотання перед Слов’янською радою 
про затвердження норм витрат матеріального 
забезпечення проведення та участі у 
фізкультурно-оздоровчих і спортивних 
заходах, матеріальне забезпечення їх учасників»


Розглянувши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Міщенка О.М. «Про матеріальне забезпечення проведення та участі у фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах та матеріальне забезпечення їх учасників», з метою належного фінансування сфери фізичної культури та спорту, забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів різних рівнів, створення сприятливих умов з організації якісного, змістовного дозвілля широких верств населення, беручи до уваги Постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.1992 № 63 «Про впровадження фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту» та від 18.09.2013 № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня», наказ Міністерства молоді та спорту України від 27 січня 2014 року № 146 «Про затвердження грошової добової норми витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів», з метою соціального захисту спортсменів та тренерів міста, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Слов’янської міської ради:

В И Р І Ш У Є:

1. Клопотати перед Слов’янською міською радою про:
1.1. затвердження порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 1);
1.2. затвердження порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів – учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 2)
1.3. затвердження граничних грошових добових норм витрат на забезпечення харчуванням учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 3)
1.4. затвердження граничних грошових добових норм витрат на забезпечення спортсменів-учасників фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення та медичне забезпечення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів (додаток 4).
1.5. затвердження граничних грошових норм витрат на нагородження переможців та призерів фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів (додаток 5) 

2. Рішення виконавчого комітету від 24.03.2016 № 230 «Про матеріальне забезпечення проведення та участі у спортивних та спортивно-масових заходах та матеріальне забезпечення їх учасників»
 визнати таким, що втратило чинність. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І. 


Міський голова                                                                                             В.М.Лях


160Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика