Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 07.11.2018 № 965
Оприлюднено 12.11.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


від 07.11.2018 № 965
м. Слов’янськ

Про призначення керівника робіт з
ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій 


В цілях здійснення загального керівництва проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та управління силами цивільного захисту, згідно ст. 75 Кодексу цивільного захисту України, п. 39, п. 40 Положення про єдину державну систему цивільного захисту затвердженого Постановою Кабінету Міністрів Украйни від 09.01.2014 № 11 (із змінами), Наказу МВС України від 26.12.2014 № 1406 "Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації", ст. 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Слов'янської міської ради

В И Р І Ш У Є :

1. Призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій місцевого рівня заступника міського голови Секлецова А.В. 

2. Керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Секлецову А.В. у разі виникнення надзвичайної ситуації утворити штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій. 

4. Визнати такими, що втратили чинність, пункт 1, 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.2018 № 203 “Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій” та рішення виконавчого комітету міської ради від 15.06.2016 № 425 “Про призначення керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”. 

5. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради /Нікулеско/, контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                                      В.М. Лях


170Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика