Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 16.01.2019 № 107
Оприлюднено 18.01.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я


Від 16.01.2019 №107
м.Слов’янськ

Про дозвіл укладання
договорів купівлі-продажу 


Розглянувши заяви та надані документи гр. (інформація конфіденційна) про дозвіл укладання договорів купівлі-продажу однієї кімнати в трикімнатній квартирі, що складає 15/50 часток квартири номер (інформація конфіденційна) по вулиці (інформація конфіденційна), по 15/150 часток якої та право користування належать малолітнім дітям: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), в зв’язку з придбанням на ім'я малолітніх дітей: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), по 1/3 частці будинку номер (інформація конфіденційна) по вулиці (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 09.01.2019 року, керуючись ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) купити на ім’я малолітніх дітей: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна), по 1/3 частці будинку номер (інформація конфіденційна) по вулиці (інформація конфіденційна), укласти та підписати договір купівлі-продажу. 

2. Дозволити гр. (інформація конфіденційна) продати одну кімнатну в трикімнатній квартирі номер (інформація конфіденційна) по вулиці (інформація конфіденційна), що складає 15/50 часток всієї квартири, право власності на 15/150 часток якої та право користування належать малолітнім дітям: (інформація конфіденційна), та (інформація конфіденційна). 


Міській голова                                                                                  В.М. Лях


98Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика