Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.02.2019 № 221
Оприлюднено 08.02.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.02.2019 №221
м.Слов’янськ

Про припинення опіки/піклування 
над дітьми-сиротами:
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши подання служби у справах дітей Слов’янської міської ради про припинення опіки/піклування над дітьми-сиротами: (інформація конфіденційна), які перебувають на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, мають статус дітей-сиріт, у зв'язку зі смертю опікуна, (інформація конфіденційна), яка померла 26.12.2018 року (інформація конфіденційна), діти тимчасово влаштовані до родини (інформація конфіденційна) та мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), керуючись п.50 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.250 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є: 

1. Припинити опіку/піклування над дітьми-сиротами: (інформація конфіденційна) у зв’язку зі смертю опікуна, (інформація конфіденційна), яка померла 26.12.2018 року. 

2. Рішення виконкому від 05.12.2012 №746/1 “Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна)”, від 05.12.2012 №746/2 “Про встановлення опіки над (інформація конфіденційна)» визнати такими, що втратили чинність. 

3. Направити копію даного рішення до Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради для керівництва в роботі. 

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                  В.М. Лях


96Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика