Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.02.2019 № 224
Оприлюднено 08.02.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 06.02.2019 №224
м.Слов’янськ

Про звільнення (інформація конфіденційна)
від повноважень піклувальника
над неповнолітнім
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи неповнолітнім (інформація конфіденційна), про звільнення від повноважень піклувальника (інформація конфіденційна), щодо нього, встановлено наступне: неповнолітній (інформація конфіденційна), перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Старобешівської райдержадміністрації, має статус дитини – сироти, з 02.08.2018 року перебуває в комунальному закладі «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей в м.Слов’янську Донецької області», між піклувальником, (інформація конфіденційна), та дитиною, (інформація конфіденційна), склалися стосунки, які перешкоджають здійсненню піклування над неповнолітнім (інформація конфіденційна), враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 09.01.2019 року, керуючись п.49 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, п.1 ст.75 Цивільного кодексу України, ст.251 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Звільнити (інформація конфіденційна), від здійснення повноважень піклувальника над (інформація конфіденційна), у зв’язку з заявою неповнолітнього та стосунками, які перешкоджають здійсненню піклування. 

2. Направити копію даного рішення до Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради для керівництва в роботі. 

4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                                  В.М. Лях


90Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика