Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.03.2019 № 358
Оприлюднено 14.03.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 06.03.2019 № 358
м. Слов’янськ

Про затвердження переліку будинків, об’єктів конкурсу, 
конкурсної документації для проведення конкурсу з 
визначення управителів для багатоквартирних будинків, 
які розташовані на території Слов’янської міської ради


Враховуючи рішення міської ради від 14.09.2016 №10-XV-7 «Про визначення організатора конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», керуючись Порядком проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирного будинку, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, «Правилами надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком», що затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №712, Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 17.10.2018 №861 «Про створення та затвердження складу комісії по проведенню конкурсу з визначення управителів для багатоквартирних будинків, які розташовані на території Слов’янської міської ради, та положення про неї», ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Затвердити перелік будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком (додаток 1). 

2. Затвердити об’єкти конкурсу з визначення управителів для багатоквартирних будинків, які розташовані на території Слов’янської міської ради, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком (додаток 2). 

3. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу з визначення управителів для багатоквартирних будинків (додаток 3). 

4. Доручити управлінню житлово-комунального господарства (Башкаєв) в газеті «Славянские объявления» опублікувати інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з визначення управителів для багатоквартирних будинків, які розташовані на території Слов’янської міської ради, оголошення про проведення конкурсу розмістити на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради. 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                                                      В.М.Лях


154Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика