Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.03.2019 № 425
Оприлюднено 14.03.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 06.03.2019 №425
м.Слов’янськ

Про встановлення опіки над
(інформація конфіденційна) 


Розглянувши заяву та надані документи громадянином України (інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), про встановлення опіки над (інформація конфіденційна), що перебуває на первинному обліку в службі у справах дітей Слов’янської міської ради, враховуючи, що мати дитини, (інформація конфіденційна), померла (інформація конфіденційна), відомості про батька дитини, (інформація конфіденційна), внесені згідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України від (інформація конфіденційна), наданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану по м.Слов’янську Слов’янського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області), зареєстрована за адресою: (інформація конфіденційна), за дитиною закріплено право користування житловою площею рішенням виконкому Слов’янської міської ради від (інформація конфіденційна), керуючись п.п.3, 42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866, ст.ст.243, 244, 246, 247, 249 Сімейного кодексу України, ст.25 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.58, 61, 63, 292 Цивільного кодексу України, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Призначити (інформація конфіденційна), опікуном над дитиною (інформація конфіденційна). 

2. Зобов’язати опікуна (інформація конфіденційна), оформити всі виплати, передбачені чинним законодавством України стосовно підопічної дитини, щороку до 06 березня звітувати службі у справах дітей Слов’янської міської ради про свою діяльність. 

3. Дотримання права користування житловою площею за неповнолітньою (інформація конфіденційна), за адресою: (інформація конфіденційна), покласти на опікуна (інформація конфіденційна). 

4. Слов’янському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та
молоді (Павлова) забезпечити здійснення соціального супроводу підопічної дитини та надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради інформацію про виконання плану соціального супроводу дитини. 

5. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим): 

5.1 Здійснювати диспансерний нагляд за дитиною, закріпити за ним сімейного лікаря. 

5.2 Забезпечити дитині двічі на рік проходження медичного огляду. 

5.3 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про стан здоров’я дитини, дотримання опікуном рекомендацій лікаря. 

6. Відділу освіти Слов’янської міської ради (Рубльовський): 

6.1 Забезпечити право дитини на здобуття освіти, а у разі потреби – забезпечити індивідуальне навчання. 

6.2 Надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність в сім’ї необхідних умов для здобуття освіти, позашкільну зайнятість, участь опікуна у вихованні дитини. 

7. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської міської ради (Альохіна) забезпечити щорічне оздоровлення підопічної дитини на пільгових умовах. 

8. Просити Слов’янський відділ поліції Головного Управління Національної поліції у Донецькій області (Ковальчук) надавати службі у справах дітей Слов’янської міської ради щорічно звіт про відсутність проявів асоціальної поведінки з боку підопічної дитини та опікуна. 

9. Направити дане рішення до всіх зацікавлених служб для відома, користування та контролю в роботі. 

10. Пункт 2 рішення виконкому від (інформація конфіденційна), “Про закріплення права користування житловим приміщенням за (інформація конфіденційна)” визнати таким, що втратив чинність. 

11. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови — керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                                     В.М. Лях


83Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика