Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.04.2019 № 697
Оприлюднено 09.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.04.2019 № 697
м.Слов'янськ

Про надання дозволу територіальному
сервісному Центру в м.Краматорську
№1443 регіонального сервісного Центру
МВС в Донецькій області 


Розглянувши заяву та надані документи (інформація конфіденційна) про надання дозволу територіальному сервісному Центру в м.Краматорську №1443 регіонального сервісного Центру МВС в Донецькій області на зняття з реєстрації та продаж автомобілю марки (інформація конфіденційна), ½ частка якого належить малолітньому сину заявниці, (інформація конфіденційна), відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 09.02.2017 року, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 27.03.2019 року, згідно ст.17 Закону України "Про охорону дитинства", ст.177 Сімейного кодексу України, п.23 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 №1388 (у редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 №1371), керуючись ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Дозволити територіальному сервісному Центру в м.Краматорську №1443 регіонального сервісного Центру МВС в Донецькій області зняти з реєстрації автомобіль марки (інформація конфіденційна), ½ частка якого належить малолітньому, (інформація конфіденційна). 

2. Дозволити (інформація конфіденційна) продати автомобіль марки (інформація конфіденційна), ½ частка якого належить малолітньому (інформація конфіденційна), укласти та підписати договір купівлі-продажу. 

3. Кошти від продажу ½ частки автомобілю, які належать малолітньому (інформація конфіденційна), внести на його особистий рахунок, відкритий в банківській установі, про що повідомити службу у справах дітей Слов’янської міської ради (Соколова) в місячний термін з моменту укладання договору купівлі-продажу.


Міський голова                                                                                    В.М. Лях


122Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика