Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 03.04.2019 № 819
Оприлюднено 10.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 03.04.2019 № 819
м. Слов'янськ

Про клопотання перед Слов’янською 
міською радою про встановлення розміру 
кошторисної заробітної плати при визначенні 
вартості будівництва (нового будівництва, 
реконструкції, реставрації,капітального 
ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, 
що здійснюється за рахунок коштів міського 
бюджету м.Слов’янськ 


Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.10.2016р. № 281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Прийняти для розрахунку вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м.Слов’янськ, дані підрядних організацій. 

2. Клопотати перед Слов’янською міською радою про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м.Слов’янськ, в розмірі 10388,0 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах. 

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради від 21.03.2018р. № 189 «Про клопотання перед Слов’янською міською радою про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м.Слов’янськ» 

4. Клопотати перед міською радою визнати таким, що втратило чинність, рішення Слов’янської міської ради від 23.03.2018р.№3-XLIII-7 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м.Слов’янськ»


Міський голова                                                                         В.М. Лях


172Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика