Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 17.04.2019 № 937
Оприлюднено 22.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 17.04.2019 № 937
м.Слов'янськ

Про надання дозволу на
отримання грошової компенсації 


Розглянувши заяву та надані документи гр.(інформація конфіденційна), які зареєстровані за адресою: (інформація конфіденційна), фактично мешкають за адресою: (інформація конфіденційна), взяті на облік внутрішньо переміщених осіб (інформація конфіденційна), про дозвіл на отримання (інформація конфіденційна), як підполковнику запасу Збройних сил України, та членам його сім’ї, малолітнім дітям: (інформація конфіденційна), грошової компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 13.03.2019 року, керуючись п.11 Постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 № 728 «Порядок визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення», ст.ст.17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст.12 Закону «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», ст.177 Сімейного кодексу України, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Слов’янської міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Надати дозвіл гр.(інформація конфіденційна), який зареєстрований за адресою: (інформація конфіденційна), згідно довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фактично мешкає за адресою: (інформація конфіденційна), на отримання малолітніми членами його сім’ї: (інформація конфіденційна), компенсацію за належне їм для отримання житлове приміщення. 

2. Гр.(інформація конфіденційна), відкрити особовий рахунок у банківській установі на ім’я малолітньої (інформація конфіденційна), та покласти кошти (грошову компенсацію) за належне їй для отримання житлове приміщення. 

3. Гр.(інформація конфіденційна) відкрити особовий рахунок у банківській установі на ім’я малолітньої (інформація конфіденційна), та покласти кошти (грошову компенсацію) за належне їй для отримання житлове приміщення.


Міський голова                                                                                             В.М. Лях


146Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика