Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 17.04.2019 № 971
Оприлюднено 22.04.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 17.04.2019 № 971
м. Слов’янськ

Про призначення управителів для
багатоквартирних будинків, які
розташовані на території
Слов’янської міської ради 


Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядком проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирного будинку, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №712 «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком», відповідно до протоколу №8 від 12.04.2019р. засідання комісії по проведенню конкурсу з визначення управителів для багатоквартирних будинків, які розташовані на території Слов’янської міської ради, керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШУЄ:

1. Призначити управителем багатоквартирних будинків у м. Слов’янськ по об’єкту конкурсу №1 (групі будинків ) товариство з обмеженою відповідальністю «Синергія-БТ» (юридична адреса: вул. Центральна, буд.52 м. Слов’янськ,84122, код ЄДРПОУ 38874644). 

2. Призначити управителем багатоквартирних будинків у м. Слов’янськ по об’єкту конкурсу №2 (групі будинків ) комунальне підприємство «ЖЕК №4» (юридична адреса:
вул. Батюка, буд.48 м. Слов’янськ,84116, код ЄДРПОУ 32233355). 

3. Призначити управителем багатоквартирних будинків у м. Слов’янськ по об’єкту конкурсу №3 (групі будинків ) товариство з обмеженою відповідальністю «Синергія-БТ» (юридична адреса: вул. Центральна, буд.52 м. Слов’янськ,84122, код ЄДРПОУ 38874644). 

4. Призначити управителем багатоквартирних будинків у м. Слов’янськ по об’єкту конкурсу №4 (групі будинків) комунальне підприємство «ЖЕК №4» (юридична адреса:
вул. Батюка, буд.48 м. Слов’янськ,84116, код ЄДРПОУ 32233355). 

5. Призначити управителем багатоквартирних будинків у м. Слов’янськ по об’єкту конкурсу №5 (групі будинків ) комунальне підприємство «ЖЕК №4» (юридична адреса:
вул. Батюка, буд.48 м. Слов’янськ,84116, код ЄДРПОУ 32233355). 

6. Уповноважити заступника міського голови Секлецова А.В. на підписання договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком у м. Слов’янськ від імені співвласників багатоквартирних будинків. 

7. Управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради (Башкаєв): 

7.1. Забезпечити заходи з підготовки до укладання договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком окремо на кожний багатоквартирний будинок з комунальним підприємством «ЖЕК №4», товариством з обмеженою відповідальністю «Синергія-БТ», до 22.04.2019р. включно; 

7.2. Довести до відома співвласників багатоквартирних будинків інформацію про управителів , з якими укладено договори, шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення. Оголошення має містити інформацію про повне найменування (прізвище, ім’я, по батькові) управителя, його контактні телефони, номер та дату укладання договору, ціну послуги. 

8. КП «ЖЕК №1» (Сухачова), КП «ЖЕК №6» (Струк), КП «ЖЕК №7» (Глушковський), ТОВ «Цидило и К» (Коровинський), ТОВ «Арагорн» (Маркова), ТОВ «Керуюча Компанія «Ліра ЛТД» (Батрак), передати по акту приймання-передачі технічної документації на житлові будинки товариству з обмеженою відповідальністю «Синергія-БТ», комунальному підприємству «ЖЕК №4» технічну документацію на житлові будинки. 

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


268Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика