Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення міської ради від 03.04.2015 № 50-LXXVI-6
Оприлюднено 10.04.2015

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 03.04.2015 № 50-LXXVI-6
м. Слов’янськ

Про затвердження проекту землеустрою щодо 
відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно 
у власність гр. Чалому Миколі Олександровичу

Розглянувши звернення гр. Чалого Миколи Олександровича, який зареєстрований за адресою: конфіденційна інформація (ідентифікаційний номер конфіденційна інформація) про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її безоплатно у власність за адресою: м. Слов’янськ, вул. Шандули В.Н., 15 А для ведення індивідуального садівництва, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 31.03.2015 № 184 «Про попередній розгляд проектів рішень міської ради з питань, які регулюють земельні відносини», рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та контролю за раціональним використанням природних ресурсів, керуючись ст.ст.12,35,118,121,186 Земельного кодексу України; Законом України «Про благоустрій населених пунктів»; п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність гр. Чалому Миколі Олександровичу для ведення садівництва за адресою: м. Слов’янськ, вул. Шандули В.Н., 15 А. 

2. Передати гр. Чалому Миколі Олександровичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,1200 га (кадастровий номер 1414100000:01:004:0555) для ведення індивідуального садівництва за адресою: м. Слов’янськ, вул. Шандули В.Н., 15А земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Слов’янської міської ради. 

3. Рекомендувати гр. Чалому М.О: 

3.1. У місячний термін провести державну реєстрацію права власності на земельну ділянку в установленому законом порядку. 

3.2. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням. 

3.3. Виконувати обов’язки власника земельної ділянки згідно вимог ст.91 Земельного кодексу України. 

3.4. У місячний термін стати на облік у Слов’янській об’єднаній державній податковій інспекції. 

4. Координацію за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бєлозьорова А.М. та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та контролю за раціональним використанням природних ресурсів (Кісіль).


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                         О.В. Зонтов


548Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика