Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»

До Слов’янської міської ради надійшов лист Донецької облдержадміністрації щодо участі у Проекті «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Між Україною та Європейським інвестиційним банком 22 грудня 2014 року була підписана фінансова угода на залучення коштів на підтримку заходів з інвестування в муніципальну та соціальну інфраструктуру для подолання наслідків конфлікту в Східній Україні. 

Напрямки підтримки: 

1. Невідкладний ремонт та заходи з підвищення енергоефективності інфраструктури для розселення внутрішнього переміщення осіб. 

2. Відбудова та відновлення системи водопостачання та водовідведення, включаючи ремонт мереж, каптажних споруд, насосних станцій, очисних споруд. 

3. Відбудова та відновлення енергії, передачі та розподілу електричної енергії. 

4. Відбудова та відведення систем енергії, передачі та розподілу централізованого постачання теплої енергії. 

5. Відбудова (місцевих, регіональних, загальнодержавних) автомобільних шляхів і залізниць, пошкоджених в результаті конфлікту, включаючи уражені мости. 

6. Ремонт і реконструкція державних або громадських будівель. 

7. Невідкладний ремонт та заходи із підвищення енергоефективності в школах, медичних центрах, лікарнях, соціальних центрах, поштових відділеннях, які надають фінансові послуги, та інших відповідних будівлях. 

8. Будь-які інші обов’язкові заходи нагального відновлення, необхідні для відновлення умов життя і засобів до існування в мережах правил ЕІБ щодо задоволення критеріїв. 

22 квітня 2015 року зазначена фінансова угода була ратифікована Верховною Радою України. Цей факт дозволяє уряду України звертатись до банку за вибірками кредитних коштів. 

Для найбільш ефективного використання кредитних коштів Мінрегіон України вбачає за необхідне робити запит на вибірку кредитних коштів тільки після того, як українською стороною буде визначено перший перелік проектів, які відповідають умовам Проекту. 

З метою формування такого переліку та виявлення зацікавлених осіб надаємо до відома та використання:

У разі зацікавленості у співпраці з Європейським інвестиційним банком просимо до 15.06.2015 звернутися до управління економічного і соціального розвитку Слов’янської міської ради за адресою: м.Слов’янськ, пл.Ж.Революції, 2, каб.201, 205 або на електронну адресу: econom@slavrada.gov.ua


1400Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика