Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Майже 45% усіх надходжень до бюджетів від платників Донеччини – це податок на доходи фізичних осіб [20 березня 2017  09:23]

Протягом двох місяців 2017 року мешканці Донецької області спрямували до бюджетів всіх рівнів понад 1 мільярд 257 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого цьогоріч податку з доходів 

перевищує аналогічні показники минулого року на 34% або понад 360 млн гривень. 

Податок на доходи фізичних осіб займає лідируючі позиції у наповненні зведеного бюджету регіону та становить майже 45% від загальних надходжень. 

Крім того податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів області. З початку року на розвиток місцевих громад Донеччини надійшло на 270 млн грн ПДФО більше, ніж торік, а саме - понад 937 млн гривень. 

До державного бюджету надходження склали 319 млн грн, що перевищує показники 2016 року на 88 млн гривень. 

Позитивна динаміка у надходженнях ПДФО пояснюється не тільки зростанням з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до рівня 3200 гривень, але і ефективними діями органів місцевої влади та фахівців фіскальної служби області у напрямку детінізації ринку праці. 

Головне управління ДФС у Донецької області закликає роботодавців сумлінно виконувати свої обов’язки перед найманими працівниками та перед державою.


162Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика