Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Донеччина: на суму 56 млн гривень вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів в рамках операції «Акциз-2017»  [11 вересня 2017  09:06]

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Акциз-2017» щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, збільшенню надходжень акцизного податку. Дії співробітників в рамках операції «Акциз-2017» направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату. 

За результатами операції «Акциз-2017» за 8 місяців поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 10 кримінальних проваджень за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), по яким вилучено підакцизних товарів на суму 47,5 млн гривень. 

Загалом в січні – серпні поточного року в рамках операції вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 56,3 млн грн, у тому числі алкогольних напоїв – на 32 млн грн, спирту – на 0,1 млн грн, тютюнових виробів – на 8,8 млн грн, тютюну (сировина) – на 7,3 млн грн, пально-мастильних матеріалів – на 4,1 млн грн, скрапленого газу – на 0,3 млн грн, а також 9 одиниць автотранспорту вартістю 3,7 млн гривень. 

Майже 36 млн грн, або 64% від загальної суми вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів, вилучено за фактами викриття та припинення незаконної діяльності 3-х підпільних виробництв фальсифікованих алкогольних напоїв, 1-го підпільного виробництва тютюну та 1-го підпільного виробництва пально-мастильних матеріалів. 

Операція «Акциз – 2017» триває.


139Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика