Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
Донеччина: щоденна допомога платникам ПДВ з питань функціонування СМ КОР триває [11 вересня 2017  09:07]

Для надання консультацій та практичної допомоги платникам ПДВ у вирішенні питань, що виникають під час функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР), з 21 серпня 2017 року у Головному управління ДФС у Донецькій області запроваджено тимчасову (до 01 жовтня 2017 року) «гарячу» телефонну лінію «Функціонування СМ КОР». 

Наразі, у платників ПДВ Донеччини є можливість у безпосередньому щоденному контакті, у форматі діалогу з фахівцями фіскальної служби обговорювати проблемні питання, які виникають у процесі діяльності та шляхи їх вирішення. 

З початку функціонування «гарячої» телефонної лінії до фіскальної служби області вже надійшло 35 звернень від 15 платників податків. Найбільш поширені питання, з якими звертаються платники податків регіону, – це критерії блокування податкових накладних та відсутність причин зазначених у квитанціях №2 відповідно до яких ДФС України відмовлено у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування. 

Крім цього, за допомогою впровадженої телефонної лінії до Головного управління звертаються представники підприємств для отримання консультацій щодо правильності заповнення таблиць даних платників податків та повідомлень до заблокованих податкових накладних/розрахунків коригування, а також щодо порядку адміністративного оскарження рішень ДФС України згідно з якими відмовлено у реєстрації заблокованих СМ КОР податкових накладних/розрахунків коригування. 

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що одним з пріоритетних завдань служби є та залишається підтримка необхідних умов функціонування і стабільної роботи бізнесу регіону. 

Нагадуємо, що звернутись до фіскальної служби Донецької області можна за телефоном – (097) 101-59-77. 

Більш детально про графік роботи «гарячої» лінії можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/308550.html

Також нагадуємо, що Головним управлінням ДФС у Донецькій області запроваджено проведення щотижневих зустрічей з платниками податків, на яких обговорюватимуться питання функціонування електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ (СМ КОР). З графіком проведення зустрічей можна ознайомитись за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/308548.html.


111Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика