Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
«Рубіж-2018» - результати роботи податкової міліції Донеччини  [16 квітня 2018  10:21]

За перший квартал 2018 року співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області, в результаті проведення моніторингу імпортних операцій з різними групами товарів, проведених суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та перевірки законності ланцюгів постачання продукції, викрито підприємство, яке ухилялось від сплати податків в особливо великих розмірах. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. 

Крім того, протягом січня-березня 2018 року співробітниками податкової міліції Донеччини разом із працівниками митної служби складено 5 протоколів про порушення митних правил, а також направлено до Донецької митниці 3 листа з інформацією про виявлені випадки завищення митної вартості товарів. В результаті проведеної роботи до бюджету було донараховано близько 400 тис. гривень митних платежів. 

Головне управління ДФС у Донецькій області продовжує проводити комплекс широкомасштабних організаційно-практичних заходів «Рубіж-2018», направлених на протидію незаконному переміщенню товарів через митний кордон України.


123Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика