Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Алкоголь та цигарки принесли до місцевих бюджетів Донеччини 26,5 мільйонів гривень [10 серпня 2018  14:19]

Роздрібна реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів – суттєве джерело надходжень до бюджетів громад. 

З початку 2018 року від плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами до місцевих бюджетів Донецької області від платників регіону надійшло 26,5 млн гривень. 

Станом на 01.08.2018 у Донецькій області діє 8442 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Упродовж семи місяців поточного року суб’єкти господарювання Донеччини отримали 5422 ліцензій, з них 3055 – на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 2367 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами. 

В той же час, за несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 248 ліцензій та анульовано 72 ліцензії. Крім того, за продаж алкоголю та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, анульовано 47 ліцензій. До недобросовісних підприємців, які продавали алкоголь та тютюн неповнолітнім, застосовано фінансові санкції на загальну суму 612,0 тис. гривень. 

Курортний сезон ще продовжується, тому фіскальна служба Донецької області нагадує суб’єктам господарювання, що їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім не тільки веде до чималих штрафів - водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів. 

Тож, шановні підприємці! Головне управління ДФС у Донецькій області звертається до вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства - не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління!


146Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика