Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Власники елітних авто на Донеччині сплатили більше 3,8 мільйонів гривень  [08 жовтня 2018  10:27]

За січень-серпень 2018 року до місцевих бюджетів Донецької області сплачено більше 3,8 млн грн транспортного податку. У порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,4 млн грн, або на 60,1%. Із загальної суми більше 1,5 млн грн надійшло від автовласників - юридичних осіб та майже 2,3 млн грн - від фізичних осіб. 

З початку року найбільші відрахування "автоподатку" забезпечили власники автомобілів м. Маріуполя – більше 1,1 млн грн, друге місце посіли міста Бахмут та Покровськ - по 0,5 млн гривень. 

Одним з критеріїв для визначення об’єкта обкладення транспортним податком є вартісна оцінка легкового автомобіля. Оподатковуються легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня. 

Нагадаємо, транспортний податок входить до складу податку на майно та повністю зараховується до місцевих бюджетів тих територій, на яких зареєстроване авто. Його ставка складає 25 тисяч гривень на рік. Фізичні особи повинні сплатити податок не пізніше 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичні особи – щоквартально авансовими внесками до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом. 

                                                                                      ГУ ДФС у Донецькій області


136Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика