Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Порушники у сфері готівкових розрахунків сплатили до бюджету більше 1,8 млн гривень [08 жовтня 2018  10:30]

Контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки в готівковій та безготівковій формі з використанням реєстраторів розрахункових операцій, є важливим напрямком роботи підрозділів управління аудиту ГУ ДФС у Донецькій області. Станом на 01 жовтня 2018 року у регіоні здійснюють такі розрахунки 8371 господарська одиниця. 

З початку року співробітниками підрозділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту області проведено 149 фактичних перевірок. Як результат - до бюджету надійшло 1828 тис. гривень. 

ГУ ДФС у Донецькій області запрошує взяти участь у тестуванні експериментального проекту E-Receipt. Це нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій з використанням смартфонів та планшетів в якості новітніх касових апаратів передбачатиме online реєстрацію пристроїв без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею. Електронний чек генерується, реєструється в системі ДФС і доповнюється QR-кодом, після чого передається на пристрій. 

Інформація про фіскальний номер чеку та його QR-код зберігатиметься в е-Receipt та буде доступною для перегляду в Електронному кабінеті платника як платником, так і покупцем. 

Сервіс знаходиться у відкритій частині Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check, а безкоштовне програмне забезпечення на свій пристрій ви знайдете за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt. Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога». 

                                                                                       ГУ ДФС у Донецькій області


167Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика