Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
За розмитнення автівок на єврономерах митники Донеччини спрямували до держбюджету майже 2 млн грн [11 лютого 2019  08:15]

Протягом четвертого тижня 2019 року в Донецькій митниці ДФС оформлено 29 автівок на єврономерах, завдяки чому бюджет країни поповнився більше, ніж на 1,9 млн гривень. Всього впродовж 2019 року в митниці здійснено оформлення 66 таких авто, за розмитнення яких їх власники сплатили більше 4,3 млн грн податків. Слід відмітити, що з початку року відстежується тенденція поступового зростання кількості оформлених транспортних засобів вказаної категорії.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України про Державний бюджет на 2019 рік, митні платежі, отримані від легалізації транспортних засобів з іноземною реєстрацією, спрямовуються на фінансування виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій.

Звертаємо увагу власників авто на єврономерах! Менше місяця залишилось до дати закінчення пільгового режиму розмитнення. В Донецькій митниці ДФС діють дев’ять місць (митних постів), де можна здійснити митне оформлення таких автівок.

ГУ ДФС у Донецькій області


124Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика