Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Підсумки роботи Слов’янсько-Лиманського управління Головного управління ДФС у Донецькій області за перший місяць 2019 року [11 лютого 2019  08:33]

За січень 2019 року Слов’янсько-Лиманським управлінням Головного управління ДФС у Донецькій області мобілізовано до Зведеного бюджету України 138,4 млн.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 20,8 млн.грн. більше. Зокрема, протягом першого місяця поточного року підприємства сплатили до загального фонду Державного бюджету 55,1 млн. гривень. Основними джерелами наповнення державного бюджету є податок на додану вартість, якого сплачено 27,9 млн. гривень, податок на доходи фiзичних осiб – 20,0 млн.грн, військовий збір – 4,9 млн.грн. та ін.

Платники за січень 2019 року перерахували до місцевих бюджетів 83,3млн. грн. податків, зборів, платежів, що в порівнянні з минулим роком більше на 16,1 млн.грн. або на 23,9 відсотки. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 59,0млн.грн., плата за землю 6,7 млн. гривень, єдиний податок 13,4 млн.грн.

Слов’янсько-Лиманське управління


142Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика