Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Бізнес Донеччини перерахував на відновлення довкілля майже 606 мільйонів гривень екологічного податку  [08 липня 2019  09:43]

Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів. 

У Донецькій області екологічний податок сплачують 1473 суб’єкта господарювання. З них за І квартал 2019 року задекларували до сплати більше 1 мільйону гривень 13 СГ, діяльність яких негативно впливає на екологічну ситуацію в регіоні. Саме тому забезпечення збору екологічного податку є одним з пріоритетних напрямків роботи податкової служби.  

За перше півріччя поточного року підприємства Донецької області до зведеного бюджету сплатили 605,6 млн грн екологічного податку. Згідно з розподілом коштів на відновлення довкілля місцеві скарбниці отримали 292,5 млн грн, державний бюджет - 313,1 млн гривень. У зрівнянні з минулим роком надходження екоподатку збільшилися на 120,9 млн гривень. 

У розрізі територіальних відділень найбільші надходження екологічного податку забезпечили підприємства Мар`їнського району – 195,5 млн грн, Бахмутського району – 140,2 млн грн та м. Маріуполя – 90,9 млн гривень. 

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що граничний термін надання податкової декларації з екологічного податку за ІІ квартал 2019 року – 9 серпня 2019 року.


101Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика