Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Більше пів мільярда грн отримали місцеві бюджети за використання земель Донеччини  [08 липня 2019  09:47]

За перше півріччя 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 523,7 млн гривень плати за землю. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 477,4 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 46,3 млн гривень. 

Цього року у формуванні місцевих бюджетів за показником найбільших надходжень плата за землю посідає друге місце, поступившись лише податку на доходи фізичних осіб. За результатами січня-червня поточного року загальна питома вага плати за землю у надходженнях місцевих бюджетів складає 8,6 відсотків. 

За територіальною приналежністю найбільші надходження податку за землю сплачено за землі м. Маріуполя – майже 144 млн грн, землекористувачі м. Краматорськ поповнили бюджет на 56,2 млн грн, а Добропільського району – на 53,3 млн гривень. 

Податкова служба Донеччини нагадує, що нарахування сум податку за землю фізичним особам було проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2019 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

ГУ ДФС у Донецькій області


97Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика