Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Аудитом Донеччини донараховано до бюджету більше 470 мільйонів гривень  [29 липня 2020  10:57]

З початку 2020 року підрозділами аудиту Головного управління ДПС у Донецькій області проведено 423 документальні перевірки суб'єктів господарювання, що на 76 перевірок менше проти аналогічного періоду минулого року, що свідчить про зменшення тиску на бізнес. 

Якщо конкретизувати, то працівниками управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування з початку року проведено 24 планові документальні перевірки і 130 позапланових. За результатами контрольно-перевірочних заходів донараховано 473,1 млн гривень та зменшено від'ємне значення об'єкту оподаткування з податку на прибуток на 5,9 млн гривень.
З узгоджених податкових зобов‘язань до бюджету вже надійшло 14,4 млн гривень, донарахованих за ризикоорієнтованими операціями суб‘єктів бізнесу. 

Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що Законами України №540, №533 та №591 передбачено встановлення мораторію на проведення документальних перевірок (за винятком перевірок згідно пп.78.1.8 статті 78 Податкового кодексу) з 18.03.2020 по останній календарний день місяця, в якому завершується карантин. Таке зупинення перериває термін проведення перевірки та не потребує прийняття будь-яких додаткових рішень контролюючим органом. 

Тож акцентуємо вашу увагу, якщо до вас зараз прийшли нібито з «податковою» перевіркою, то це можуть бути шахраї. Будьте пильними та обачними – уважно перевіряйте інформацію та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману!


61Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика