Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
Чергові відбіркові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді [12 лютого 2018  10:58]

8 лютого відбулися чергові відбіркові ігри чемпіонату міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді, де змагалися 5 команд студентів Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури. 

За результатами двох ігор по 10 фреймів була визначена команда-переможець, яка набрала 914 очок і отримала подарунки від КЗ СМЦФЗН «Спорт для всіх», а всі учасники змагань отримали пам’ятні сувеніри. 

Кращим гравцем дня став Жейков Ігор з особистим результатом в 231 бал, який нагороджений сертифікатом (1 година безкоштовної гри) від розважального центру «TALER».
Наступні відбіркові ігри відбудуться серед команд Слов’янського хіміко-механічного технікуму 15 лютого 2018 року. Початок о 14.00. 

Чемпіонат міста Слов'янська з боулінгу серед учнівської та студентської молоді проводиться за ініціативи розважального центру «TALER» при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради і Слов’янського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 


224Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика