Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
XXIV Кубок світу з кікбоксингу WAKO [23 травня 2018  11:35]

18-20 травня в м.Будапешт (Угорщина) проходив XXIV Кубок світу з кікбоксингу WAKO, в якому взяли участь 2700 спортсменів з 38 країн світу (Україна, Росія, Сербія, Польща, США, Німеччина, Данія, Фінляндія, Італія, Чехія, Угорщина, Португалія, Іспанія та інші).

У складі національної збірної команди України в розділі «лоу-кік», виступали два спортсмени бійцівського клубу «Тріада», вихованці Андрія Безуглого (Сергій Богович, 18+, вагова категорія до 86 кг., та Божена Мальцева, 18+, вагова категорія до 65 кг.).

За результатом проведених поєдинків Сергій Богович виборов срібло, поступившись у напруженому бою спортсмену з Польщі, а Божена Мальцева на шляху до медалі, поступилася в 1/4 фіналу спортсменці з Італії та посіла V місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренера з вдалим виступом на змаганнях високого рівня, та бажаємо нових досягнень і перемог!