Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
У Слов’янську зустріли спортсменів-учасників чемпіонату світу з пауерліфтингу та жиму лежачи [19 листопада 2018  16:15]

19 листопада на залізничному вокзалі м. Слов’янська відбулась урочиста зустріч спортсменів-учасників чемпіонату світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору, що проходив 14-15 листопада у м. Луксор (Єгипет).

Спортсменів привітали: Шевченко Костянтин Борисович - начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», Оніщенко Юрій Володимирович - директор Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, Підлісний Юрій Іванович – заступник міського голови Слов’янської міської ради.

Нагадаємо, що у складі збірної України Донецьку область на змаганнях представили 6 спортсменів зі Слов’янська, які показали такі результати:

Пауерліфтинг

У ваговій категорії до 56 кг. серед жінок Василиса Козирєва з сумою 295 кг. (95+65+137,5) та світовим рекордом у становій тязі посіла перше місце.

Валентина Григор’єва також стала чемпіонкою у ваговій категорії до 67,5 кг. серед юніорок та серед жінок, зі світовим рекордом за сумою трьох вправ – 317,5 кг. та світовими рекордами у присіданнях та становій тязі (107,5+60+150).

Шаульський Володимир був кращим у ваговій категорії до 56 кг. з сумою 445 кг. та світовим рекордом у становій тязі (присідання 160 кг + жим лежачи 95 кг. + станова тяга 190 кг.)

У ваговій категорії до 60 кг. золото виборов Володимир Драний з сумою 445 кг. (145+95+205). У категорії до 67,5 кг. не було рівних Юрію Романюку – сума 567,5 кг. зі світовим рекордом у присіданнях (195+142,5+230). У категорії до 82,5 кг. Євген Бабенко з сумою 588 кг. та світовим рекордом у присіданнях (213+145+230) став другим.

Жим лежачи

У ваговій категорії до 56 кг. Василиса Козирєва з результатом 62,5 кг. посіла перше місце, а Валентина Григор’єва перемогла у категорії до 67,5 кг. з результатом 60 кг.

Володимир Шаульський вижав 95 кг. у категорії до 56 кг. та став третім, Володимир Драний з результатом 95 кг. у категорії до 60 кг. був третім, Юрій Романюк у категорії до 67,5 кг. подолав вагу 142,5 кг. та виборов золото, а Євген Бабенко став чемпіоном у категорії до 75 кг. з результатом 145 кг.

На змаганнях визначалася абсолютна першість серед жінок за формулою Вілкса, за якою Василиса Козирєва здобула дві бронзи: пауерліфтинг – 351,05 б., жим лежачи – 152,469 б.

Підготували нашу команду Заслужені тренери України Олексій Позднухов та Ігор Котляров.

Результати змагань за інформацією Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».